شرایط وام ازدواج و سوالات متداول

اطلاعیه مهم در خصوص وام ازدواج 360 و 440 میلیون تومانی سال 1402

مبلغ وام ازدواج سال ۱۴۰۲ برای مرد های زیر ۲۵ سال و خانم زیر ۲۳ سال ۲۲۰ میلیون تومان و همچنین برای سایر زوج های جوان هر نفر ۱۸۰ میلیون تومان تعیین گردیده است. شما می توانید هم اکنون برای وام ازدواج ۱۴۰۲ اقدام کنید تا زودتر از دیگران وام خود را دریافت نمایید

جهت ثبت وام ازدواج 1402 کلیک کنید

جستجو در سوالات متداول

طرح سوال جدید

در صورتی که سوال شما در لیست سوالات متدوال سایت نیست میتوانید با ثبت سوال در آینده این سوال را در لیست سوالات متدوال سایت به همراه پاسخ مشاهده کنید.

سوالات کلی در خصوص وام ازدواج

پاسخ

به آدرس https://ve.cbi.ir/GetTraceCD.aspx مراجعه کنید. اطلاعات خواسته شده را وارد نمایید. برگه ثبت نام که شامل کدرهگیری نیز می باشد به شما نمایش داده خواهد شد.

پاسخ داده شده در:

پاسخ

اطلاعات وارد شده را یکبار دیگر با دقت بررسی کنید و از صحت اطلاعات اطمینان حاصل کنید. چنانچه اطلاعات درست بود و باز هم سیستم خطا میداد با پشتیبانی سامانه وام ازدواج به شماره 0212706 تماس حاصل نمایید و مشکل را مطرح نمایید.

پاسخ داده شده در:

پاسخ

پس از ثبت نام و قبل از تعیین شعبه می توانید اطلاعات زیر را تغییر دهید. * وضعیت خدمت *ایثارگری *شهر *شعبه *تلفن ثابت * ادرس *کد پستی

پاسخ داده شده در:

پاسخ

با مراجعه به آدرس https://ve.cbi.ir/TasReqEditPrm.aspx می توانید اطلاعات خود را ویرایش کنید.

پاسخ داده شده در:

پاسخ

خیر. شما می توانید در هر زمان که خواستید تمامی اطلاعات غیر تایید شده خود ( به صورت خاکستری نمایش داده می شوند ) را تغییر دهید. حتی زمانی که بانک شما باز نباشد.

پاسخ داده شده در:

پاسخ

خیر - د تمامی مراحل ثبت نام وام ازدواج شما یک کد رهگیری دارید و با تغییر اطلاعات سیستم کد رهگیری جدید به شما نمی دهد.چنانچه ثبت نام شما به دلایلی حذف شود پس از ثبت نام مجدد سامانه کد رهگیری جدید به شما اختصاص می دهد.

پاسخ داده شده در:

پاسخ

چنانچه اعتبار بانکهای یک استان به پایان رسد و یا صف متقاضیان دریافت وام از بانک مذکور در استان مورد نظر طولانی باشد، ثبت نام متقاضی جدید امکان پذیر نمی باشد. بنا بر این باید زمانی دیگر برای ثبت نام به سامانه مراجعه نمایید و یا بانک دیگری را در سامانه ازدواج را انتخاب کنید.البته می توانید با ثبت نام در سایت وام ازدواج کندو https://vam.kandoocn.com/register در خواست خود را برای هر بانکی که بخواهید ثبت کنید و ما به محض باز شدن بانک شما ثبت نام شما را دقیقا برای همان بانک و شعبه ای که شما می خواهید انجام می دهیم و کد رهگیری را طریق پیامک برای شما ارسال می کنیم.

پاسخ داده شده در:

پاسخ

خیر - هر یک از زوجین باید به طور جداگانه ثبت نام کنند و کد رهگیری مستقل دریافت نمایند. چرا که وام ازدواج به صورت جداگانه به هر کدام از آن‌ها پرداخت می شود.

پاسخ داده شده در:

پاسخ

بله. شما می توانید به طور مستقل برای خود و همسرتان ثبت نام کنید و هر کدام به طور جداگانه وام خود را دریافت نمایید. اما به منظور راحت تر شدن روند اعطای تسهیلات ازدواج بهتر است شما و همسرتان در یک بانک و یک شهر (محل سکونت مرد) ثبت نام نمایید

پاسخ داده شده در:

پاسخ

حداقل سن ثبت نام برای متقاضیان دختر 13 و برای پسران 15 سال کامل می باشد. همچنین حداکثر سن ثبت نام وام ازدواج 50 سال تمام می باشد.

پاسخ داده شده در:

پاسخ

بله - ابتدا باید برای وام ازدواج ثبت نام کنید و پس از دریافت کد رهگیری و تعیین شعبه و گذراندن مراحل قانونی وام به ولی و یا قیم قانونی ایشان پرداخت می گردد.

پاسخ داده شده در:

پاسخ

چنانچه قبل از سال 87 وام خود را دریافت کرده باشید و اطلاعات شما در سامانه وام ازدواج درج نشده باشد می توانید برای ازدواج جدید خود که در دو سال اخیر رخ داده است ثبت نام نمایید و در صورت همکاری بانک وام خود را دریافت نمایید.

پاسخ داده شده در:

پاسخ

چنانچه ازدواج قبلی شما قبل از سال 87 بوده باشد و یا در ازدواج قبلی خود ( مهم نیست در چه سالی بوده باشد ) تسهیلات دریافت نکرده باشید می توانید با رعایت قوانین برای ازدواج جدید خود وام ازدواج دریافت کنید.

پاسخ داده شده در:

پاسخ

شما از تاریخ عقد خود دقیقا 24 ماه (‌2 سال شمسی ) فرصت دارید تا ثبت نام کنید و وام خود را دریافت نمایید.

پاسخ داده شده در:

پاسخ

شما می توانید با ارایه گواهی ازدواج که از سمت سفارت ایران در خارج از کشور صادر شده و دارای مهر کنسولگری نیز باشد (که به عنوان سـند ازدواج تلقی میگردد) وام ازدواج خود را دریافت نمایید.فقط توجه داشته باشید که در هنگام ثبت نام در سامانه گزینه "اینجانب ایرانی بوده و در خارج از کشور ازدواج نموده‌ام" را انتخاب نمایید.

پاسخ داده شده در:

پاسخ

بله، با ارایه اقرارنامه ازدواج یا هر مدرک مشابه که در سایر ادیان رسمی مورد تایید مراکز اقلیت‌های دینی در داخل کشور است که معادل عقدنامه می باشد می توانید تسهیلات ازدواج خود را دریافت نمایید.فقط دقت نمایید که در هنگام ثبت نام گزینه "ازدواج اینجانب به صورت اقرارنامه ای می باشد ( اقلیت های دینی )" را انتخاب نمایید.

پاسخ داده شده در:

پاسخ

چنانچه اتباع خارجی هستند که در ایران ازدواج نموده و دارای تابعیت ایرانی می باشند و دارای کد کلی هستند می توانند وام ازدواج دریافت کنند.توجه کنید که در هنگام ثبت نام در سامانه گزینه "اینجانب جزو اتباع خارجی بوده و در ایران ازدواج نموده‌ام و دارای تابعیت ایرانی می باشم" را انتخاب نمایید.در صورت نداشتن شرایط فوق حسب تصمیمات متخذه اعطای تسهیلات ازدواج به اتباع خارجی امکان پذیر نمی باشد

پاسخ داده شده در:

پاسخ

اگر هنوز ثبت نام شما تعیین شعبه نشده است می توانید با مراجعه به قسمت ویرایش ثبت نام قبلی اطلاعات خود را اصلاح کنید.چنانچه شعبه از سوی بانک برای شما انتخاب شده است پس از مراجعه به شعبه موضوع را به مسئول مورد نظر اطلاع دهید، تا با توجه به امکان استعلام آنلاین وضعیت ایثارگری در صورت صحت اطلاعات وضعیت شما را تصحیح نماید.

پاسخ داده شده در:

پاسخ

صرفا خود جانبازان، آزادگان و فرزندان آنان و فرزندان شاهد (بدون در نظر گرفتن درصد جانبازی) مشمول ماده 50 قانون جامع خدمات رسانی به ایثارگران می شوند که می باشند.توجه نمایید که مشخصات متقاضیان مشمول که در بالا قید گردیده‌اند حتما باید در یکی از مراکز بنیاد شهید و امور ایثارگران ثبت گردد.ضمنا تعیین وضعیت ایثارگری صرفا از طریق استعلام که در سامانه ازدواج تعبیه شده و توسط کاربران شعب انجام می شود، صورت می پذیرد. لذا معرفی نامه کتبی صادره از بنیاد شهید فاقد هر گونه اعتبار می باشد.

پاسخ داده شده در:

پاسخ

به این دسته از متقاضیان دو برابر مبلغ پرداختی به سایرین وام داده می شود. یعنی برای مثال اگر وام ازدواج ده میلیون تومان است به کسانی که شامل این وضعیت شوند بیست میلیون وام داده می شود.

پاسخ داده شده در:

پاسخ

ابتدا با مطالعه پاسخ های بالا مطمئن شوید که شامل وضعیت ایثارگران می شوید. پس از اطمینان اینکه شامل این وضعیت می شوید باید یکی از مراکز بنیاد شهید و امور ایثارگران استان و یا شهرستان مراجعه نموده و پس از ثبت مشخصات خود در سیستم "سجایا" بنیاد شهید مجددا به شعبه تعیین شده مراجعه نماید.

پاسخ داده شده در:

پاسخ

خیر - استعلام وضعیت ایثارگری متقاضیان مشمول صرفاً از طریق گزینه استعلام در سامانه ازدواج امکانپذیر می‌باشد.

پاسخ داده شده در:

پاسخ

به دلیل بالا بودن تعداد متقاضیان به خصوص در بازه های پیک ثبت نام مانند انتهای و ابتدای سال روند تعیین شعبه کمی زمان بر خواهد بود. این روند معمولا برای بانک های خصوصی طولانی تر خواهد بود.

پاسخ داده شده در:

پاسخ

هر گاه مقابل عبارت "نام شعبه انتخاب شده توسط بانک" برایتان نام شعبه نوشته شد یعنی باید ظرف مدت 12 روز کاری به جهت دریافت وام ازدواج خود بانک مشخص شده مراجعه کنید.

پاسخ داده شده در:

پاسخ

این موضوع را می توانید از سرپرستی بانک مذکور پیگیری کنید.شماره سرپرستی بانک‌ها در صفحه زیر قابل مشاهده است: https://ve.cbi.ir/ContactsInfo.aspx

پاسخ داده شده در:

پاسخ

این موضوع را می توانید از سرپرستی بانک مذکور پیگیری کنید.شماره سرپرستی بانک‌ها در صفحه زیر قابل مشاهده است:https://ve.cbi.ir/ContactsInfo.aspx

پاسخ داده شده در:

پاسخ

از زمان تعیین شعبه همانطوری که در قسمت مشاهده وضعیت مشخص است تنها 12 روز کاری فرصت دارید تا به شعبه مورد نظر مراجعه کرده و اعلام کنید که قصد دریافت وام از آن جا را دارید.

پاسخ داده شده در:

پاسخ

پس از پذیرش در شعبه 1 ماه فرصت دارید تا مدارک خود را ارایه داده و وام خود را دریافت نمایید در غیر این صورت جهت بهره مندی سایر متقاضیان در صف اطلاعات شما حذف شده و باید مجدد جهت دریافت وام ازدواج در سامانه ثبت نام نمایید.

پاسخ داده شده در:

پاسخ

شما در هر مرحله ای از دریافت وام که هستید هر چند بار که بخواهید می توانید از دریافت وام انصراف دهید و مجدد ثبت نام کنید. فقط باید دقت کنید از تاریخ ازدواج شما بیش از 24 ماه نگذرد.

پاسخ داده شده در:

پاسخ

وام ازدواج پنجاه ملیونی به تمامی زوج‌هایی که تا کنون وام ازدواج دریافت نکرده اند و تاریخ عقد آن ها از 1 فروردین 96 به بعد باشد تعلق می گیرد.

پاسخ داده شده در:

پاسخ

خیر - داشتن کارت پایان خدمت برای دریافت وام ازدواج ضروری نمی باشد.

پاسخ داده شده در:

پاسخ

بله - چنانچه سال 97 ثبت نام کنید وام پانزده تومانی به شما تعلق می گیرد

پاسخ داده شده در:

پاسخ

بله - به کسی که تا کنون وام ازدواج دریافت نکرده و شرایط دریافت وام ازدواج را داشته باشد، تعلق می گیرد. حتی اگر همسرش یا خودش ازدواج مجدد داشته باشد.

پاسخ داده شده در:

پاسخ

طبق مصوبه بانک مرکزی برای هر 10 میلیون تومان وام باید 1 ضامن ارایه شود. از آن جایی که مبلغ وام ازدواج 15 میلیون تومان شده است احتمالا 2 ضامن معتبر باید ارایه شود. البته این سیاست در بانک های مختلف متفاوت است.

پاسخ داده شده در:

پاسخ

خیر. حداکثر 24 ماه بیشتر نباید از تاریخ وقوع عقد گذشته باشید.

پاسخ داده شده در:

پاسخ

خیر. وام پانزده میلیون تومانی تنها به کسانی که در سال 97 ثبت نام کنند تعلق می گیرد.البته شما می توانید در سایت کندو ثبت نام کنید و به محض آغاز پرداخت وام 15 تومانی ما شما در اولویت برای بانک و شعبه خواسته شده ثبت نام می کنیم.

پاسخ داده شده در:

پاسخ

این مورد در هنگام پرداخت وام ازدواج و در مرحله آخر توسط بانک استعلام گرفته می شود.اما برای ثبت نام وام ازدواج مشکلی نخواهید داشت.

پاسخ داده شده در:

پاسخ

بله. اگر در ازدواج قبلی وام ازدواج نگرفته باشند می توانند برای وام با دو برابری اقدام کنند.

پاسخ داده شده در:

پاسخ

اصلا گرفتن وام ازدواج به بچه دار بودن ربطی ندارد و به تمامی کسانی که 24 ماه از تاریخ عقد آن‌ها نگذشته باشد تعلق می گیرد.

پاسخ داده شده در:

پاسخ

خیر. باید منتظر تصویب قطعی این مبلغ در صحن علنی مجلس بود. پس از تصویب با ابلاغ بانک مرکزی به شعب بانک ها و باز شدن ثبت نام در سامانه قرض الحسنه وام ازدواج بانک مرکزی می توانید اقدام به ثبت نام کنید.

پاسخ داده شده در:

پاسخ

بله - محدودیتی در شهر محل دریافت وام ازدواج وجود ندارد اما باید مدرک قابل توجیه اقامتی( محل کار، محل زندگی و ... ) برای آن شهر داشته باشید.

پاسخ داده شده در:

پاسخ

بله امکان این کار وجود دارد اما ترجیحا برای دریافت راحت تره وام ازدواج بهتر است در بانک و شهر محل سکونت مرد ثبت نام انجام شود.

پاسخ داده شده در:

پاسخ

بله - شما باید ثبت نام قبلی وام ازدواج خود را حذف کنید و برای وام 15 ملیونی ثبت نام کنید.

پاسخ داده شده در:

پاسخ

فعلا باید منتظر بخش نامه بانک مرکزی به بانکها باشید و بعد از اعلام برای وام 50 تومان اقدام کنید. البته شما می توانید برای قرار گرفتن در صف و اینکه به محض باز شدن این وام جلو تر از بقیه ثبت نام شوید. اطلاعات خود را در سایت ما ثبت کنید و سپس با ما تماس بگیرید تا شما را در لیست افراد متقاضی وام 50 ملیون تومانی قرار دهیم و به محض اجرایی شدن این مبلغ شما را زودتر از سایرین ثبت نام کنیم.

پاسخ داده شده در:

پاسخ

بسته به میزان نفرات در صف و سیاست های بانک انتخابی شما دارد. ولی معمولا کمتر از 1 ماه زمان میبرد.

پاسخ داده شده در:

پاسخ

نه چنین قانونی هنوز تصویب نشده. فعلا به دلایل نا معلوم وضعیت خدمت سربازی پرسیده می شود.

پاسخ داده شده در:

پاسخ

در همان لحظه ای که شما در حال ثبت نام بودید بودجه بانک شما تمام شده و بسته شده است. باید زمانی دیگر تلاش کنید.

پاسخ داده شده در:

پاسخ

معمولا قبض محل سکونت و یا هر مستندی که نشان دهنده زندگی یا کار شما در ان شهر باشد

پاسخ داده شده در:

پاسخ

این مسئله بستگی به سیاست های بانک انتخابی شما دارد. برخی بانک‌ها بازنشستگان را می پذیرند و برخی خیر.

پاسخ داده شده در:

پاسخ

خیر، از آنجایی که استعلام تاریخ ازدواج به صورت آنلاین می باشد معمولا پس ثبت اطلاعات در دفاتر پس از یک روز می توانید اقدام به ثبت نام کنید.

پاسخ داده شده در:

پاسخ

مدارک کلی در تمام بانکها 1- اصل و کپی سند ازدواج . 2- اصل و کپی کلیه صفحات شناسنامه‌های زوجین . 3- اصل و کپی کارت ملی ( موقت يا دائم ) زوجین . 4- اصل و کپی کارت ملی ( موقت يا دائم ) ضامن. 5- کد پستی ده رقمی و آدرس کامل محل سکونت زوجین . 6- کد رهگیری ده رقمی دریافتی از سایت . ضامن هم طبق بخش نامه بانک مرکزی به ازای هر 10 میلیون تومان 1 ضامن معتبر باید ارایه دهید.

پاسخ داده شده در:

پاسخ

بانک برای پرداخت وام استعلام میگیرد و افرادی که بدهی بانکی یا چک برگشتی دارند که رفع سو اثر نکردند نمی توانند وام ازدواج دریافت کنند.

پاسخ داده شده در:

پاسخ

ابتدا ثبت نام قبلی خود را حذف می کنید و سپس برای بانک درخواستی جدید ثبت نام می کنید.

پاسخ داده شده در:

پاسخ

این موضوع را می توانید از سرپرستی بانک مذکور پیگیری کنید.شماره سرپرستی بانک‌ها در صفحه زیر قابل مشاهده است:https://ve.cbi.ir/ContactsInfo.aspx

پاسخ داده شده در:

پاسخ

مبلغ وام ازدواج به تاریخ عقد مربوط نمی شود. بلکه بستگی دارد در هنگام ثبت نام مبلغ وام ازدواج چقدر باشد. شما می توانید امسال عقد کنید و بعد از افزایش وام ازدواج به 50 تومان اقدام به ثبت نام کنید.

پاسخ داده شده در:

پاسخ

اگر هنوز تعیین شعبه نشده باشید می توانید از طریق بخش حذف ثبت نام در سایت بانک مرکزی ثبت نام خود را حذف کنید و منتظر بلز شدن وام 50 تومانی شوید. اگر تعیین شعبه شده اید به بانک مراجعه کنید و اعلام کنید از دریافت وام منصرف شده اید.

پاسخ داده شده در:

پاسخ

خیر. وام ازدواج فقط یکبار پرداخت می شود و با افزایش مبلغ به کسانی که قبلا وام خود را دریافت کرده باشند چیزی تعلق نمی گیرد.

پاسخ داده شده در:

پاسخ

بله، شما تا قبل از دریافت وام خود، در هر مرحله ای که باشید می توانید از دریافت وام انصراف داده و ثبت نام خود را حذف کنید و مجدد ثبت نام انجام دهید. تعداد دفعات حذف ثبت نام محدودیتی ندارد.

پاسخ داده شده در:

پاسخ

سامانه وام ازدواج بانک مرکزی مبلغ نمایش داده شده در صفحه شرایط وام ازدواج را هنوز بروزرسانی نکرده است و اگر در سال ۹۹ ثبت نام انجام دهید برای 50 میلیون تومانی ثبت نام می شوید. منتظر اجرایی شدن وام ۱۰۰ میلیونی باشید و یا در سایت کندو پیش ثبت نام کنید تا تمامی مراحل به محض باز شدن ثبت نام برای شما انجام شود

پاسخ داده شده در:

پاسخ

سلام در خصوص نوبت دهی بانک و صف انتظار اطلاعات دقیقی در دست ما نیست چون تعیین شعبه توسط بانک مرکزی انجام میگیرد. باید صبوری کنید تا نوبت شما برسد میتوانید در صورت تمایل با مرکز تماس بگیرید برای دریافت مشاوره و راهنمایی در خصوص وضعیت دیگر بانک های استان شما . شماره ی مرکز: 02191090049

پاسخ داده شده در:

پاسخ

سلام تایم باز شدن سایت بانک ها اصلا مشخص نیست و بدون اطلاع قبلی باز میشن ما در سایت کندو به صورت ۲۴ ساعته و لحظه به لحظه سایت بانک هارو چک میکنیم به محض باز شدن هر بار ثبت نام متقاضیان اون بانک رو انجام میدیم .

پاسخ داده شده در:

پاسخ

سلام بانک ملی سیستان و بلوچستان به دلیل شلوغی زیاد در سایت کندو تکمیل ظرفیت می باشد و فعلا ثبت نامی قبول نمیکنیم زیر بانک ملی این استان دیر به دیر باز میشود و احتمال ثبت نام پایین است اگر سه ماه فرصت دارید میتوانید بانک های سریع تری را انتخاب کنید. برای دریافت مشاوره با ما تماس بگیرید :‌ 02191090049

پاسخ داده شده در:

پاسخ

سلام برای ثبت نام در بانک و شعبه ی مورد نظر خود در سایت کندو ثبت نام انجام دهید به محض باز شدن بانک مورد نظرتان شمارا ثبت نام کرده و کد رهگیری شمارا برایتان میفرستیم .برای ثبت نام میتوانید به سایت کندو مراجعه کنید یا با شماره زیر تماس بگیرید :‌ 02191090049

پاسخ داده شده در:

پاسخ

سلام تعیین شعبه تایم مشخصی ندارد بر اساس نوبت شما تایم مراجعه به بانکتون مشخص میشه و از طرف بانک برای شما پیامک ارسال میشود همچنین میتوانید هر روز از طریق سامانه بانک مرکزی وضعیت ثبت نام و نوبت خود را مشاهده کنید.

پاسخ داده شده در:

پاسخ

سلام تمام بانک های سراسر ایران در سایت بانک مرکزی براساس ظرفیت و سهمیه ی خود باز می شوند و ثبت نام جدید می پذیرند . هر زمان که بانک مورد نظر شما در خوزستان ظرفیت کافی برای ثبت نام داشته باشد باز میشود و تایم مشخصی برای باز شدن بانک ها وجود ندارد .

پاسخ داده شده در:

پاسخ

سلام جهت ثبت نام در وام ازدواج می توانید به سایت ثبت نام وام ازدواج کندو مراجعه کنید و با تکمیل فرم اطلاعات و انتخاب بانک و شعبه ی مورد نظر خود به محض باز شدن سایت بانکتان کد رهگیری دریافت کنید . سایت کندو :‌K10.ir/vam تلفن پشتیبانی :‌02191090049

پاسخ داده شده در:

پاسخ

سلام متاسفانه بانک ثبت نام شمارو به هر دلیلی حذف کرده و باید مجدد کد رهگیری بگیرید برای ثبت نام مجدد می توانید به سایت کندو مراجعه کنید ما شمارا در هر بانک و شعبه ای که مد نظرتون باشه ثبت نام میکنیم . شماره ی مرکز: 02191090049

پاسخ داده شده در:

پاسخ

سلام متاسفانه تایم باز شدن بانک ها مشخص و قابل پیشبینی نیست ما در کندو لحظه به لحظه سایت بانک هارو چک میکنیم به محض باز شدن بانک ثبت نام انجام میشه .

پاسخ داده شده در:

پاسخ

سلام معمولا ماه های اخر سال بودجه ی بانک ها محدود می باشد و پرداخت وام نیز به مراتب کاهش میابد .

پاسخ داده شده در:

سوالات در خصوص سایت وام ازدواج کندو

پاسخ

توجه کنید که حتما باید هر کدام از شما یک ثبت نام جداگانه انجام دهید سپس در فرم ثبت نام قسمتی وجود دارد که کد ملی همسرتان را از شما می خواهد. در آن قسمت کد ملی همسر خود را وارد نمایید تا در یک بانک و شعبه ثبت نام شوید.

پاسخ داده شده در:

پاسخ

از قسمت مشاهده وضعیت سایت کندو وارد شوید و مطمئن شوید که وضعیت شما در انتظار باز شدن بانک است.توجه داشته باشید که ممکن است بانکی در فلان تاریخ باز بوده است اما تعداد محدودی بودجه داشته است و ما فقط به همان اندازه می توانستیم ثبت نام انجام بدیم.شما نیز باید منتظر باشید تا نوبت شما برای ثبت نام برسد و ان شا الله ثبت نام شوید.

پاسخ داده شده در:

پاسخ

اگر به سایت اصلی مراجعه کنید متوجه می شوید که همه بانک ها برای استان مورد تقاضا شما باز نیستند. شما دو راه دارید یا اینکه خود شما دائما سایت اصلی را بررسی کنید و به محض باز شدن بانکتان ثبت نام خود را انجام دهید و یا اینکه کار ثبت نام وام ازدواج خود را به ما بسپارید تا ما به جای شما سایت اصلی را چک کنیم و به محض بودجه دار شدن بانک شما ثبت نامتان را انجام دهیم.

پاسخ داده شده در:

پاسخ

ما به محض باز شدن بانک مورد نظر شما، طبق اطلاعات ارسالیتان، ثبت نام شما را انجام می دهیم و کد رهگیری را از طریق پیامک برایتان ارسال می کنیم.

پاسخ داده شده در:

پاسخ

ثبت نام در سایت ما دارای دو مرحله است. در فرم اولیه فقط استان، بانک، شماره همراه و کد ملی شما دریافت می شود و پس از پرداخت فرمی دقیقا مشابه به آن چه در سایت اصلی مشاهده می کنید به شما نمایش داده می شود و سایر اطلاعات از شما اخذ می گردد.

پاسخ داده شده در:

پاسخ

چنانچه سال 97 در سایت کندو ثبت نام کنید به محض باز شدن بانک مورد نظرتان برای وام 15 تومانی ثبت نام می شوید.

پاسخ داده شده در:

پاسخ

با پشتیبانی سامانه وام ازدواج به شماره 021-29954848 تماس حاصل نمایید و مشکل را مطرح نمایید. به هیچ عنوان از سایت کندو اسمی نبرید.

پاسخ داده شده در:

پاسخ

پس از پرداخت هزینه به صفحه تکمیل اطلاعات منتقل می شوید آن جا روی ویرایش اطلاعات کلیک کنید و ساسر اطلاعات خواسته شده مانند نام نام خانوادگی و غیره را وارد کنید.سپس پیامکی مبنی بر تایید اطلاعات شما از سمت ما ارسال می شود. منتظر باشید تا ثبت نام شما در سایت اصلی انجام شود و کد رهگیری 10 رقمی برایتان ارسال شود.کد 12 رقمی که شما می فرمایید مربوط به پرداخت شما می باشد.

پاسخ داده شده در:

پاسخ

پس از اینکه ما شم ارا در سایت اصلی ثبت نام کردیم یک کد رهگیری 10 رقمی برای شما ارسال می گردد که با استفاده از آن کد رهگیری و کد ملی تا می توانید برگه های خود را از سایت اصلی پرینت بگیرید و به بانک ارایه دهید.

پاسخ داده شده در:

پاسخ

توجه داشته باشید که شما می توانید از طریق آدرس اینترنتی https://ve.cbi.ir/TasTrace.aspx با وارد کردن کد ملی و کد رهگیری نسبت به وضعیت خود اطلاع پیدا کنید. هر گاه مقابل گزینه "نام شعبه انتخاب شده توسط بانک" نوشته ای درج شد می توانید با در دست داشتن مدارک خود به شعبه مشخص شده مراجعه نمایید.پیشنهاد می کنیم هر 3 روز یکبار با مراجعه به صفحه مشاهده وضعیت سایت اصلی وضعیت خود را بررسی کنید.دقت کنید که در صورت تعیین شعبه از سوی بانک و عدم مراجعه شما پس از 12 روز ثبت نام شما حذف می گردد و باید مجدد اقدام به ثبت نام نمایید.

پاسخ داده شده در:

پاسخ

امکان دو ثبت نام همزمان وجود ندارد. بنا بر این با بازشدن بانک جدیدتون چنانچه ثبت نام قبلی شما تعیین شعبه نشده باشد ما آن را حذف و ثبت نام قبلی را برای شما انجام میدهیم.

پاسخ داده شده در:

پاسخ

به دفتر اسناد رسمی که ازدواج خود را در آنجا ثبت نموده اید مراجعه کنید و از آن ها بخواهید تا موضوع را بررسی کنند.

پاسخ داده شده در:

پاسخ

زمان مشخصی برای ثبت نام وجود ندارد و این مسئله به عوامل مختلفی از جمله بانک و استان شما بستگی دارد. اما شما می توانید از طریق شماره های سایت کندو که در قسمت تماس با ما درج شده زمان تقریبی ثبت نام خود را مطلع شوید.

پاسخ داده شده در:

پاسخ

می توانید قسمت نظرات سایت ما را مطالعه کنید تا از کیفیت کار ما آگاه شوید.

پاسخ داده شده در:

پاسخ

با شماره 05136643186 تماس حاصل نمایید

پاسخ داده شده در:

پاسخ

اولا که بلافاصله پس از ثبت نام در سایت کندو تا زمانی که کدرهگیری برایتان ارسال نشده است نباید به بانک مراجعه کنید. دوم اینکه با مشاهده نظرات کاربرانی که از طریق سایت کندو وام ازدواج خود را دریافت کرده اند خیالتان از بابت قابل اطمینان بودن کندو راحت باشد.

پاسخ داده شده در:

پاسخ

به هیچ عنوان نگران نباشید. پس از این که پاسخ ندادید یک پیامک برای شما ارسال شده است که حاوی یک لینک می باشد. روی لینک داخل پیامک کلیک کنید و یا با شماره 02191090049 تماس بگیرید تا مجدد در لیست ثبت نام قرار بگیرید. پس از تایید مجدد هر گاه مجدد بانک شما باز شود، با شما تماس گرفته و ثبت نام تان را انجام دهیم.

پاسخ داده شده در:

پاسخ

سلام طبق روال کار کندو به محض باز شدن بانک مورد نظر شما بعد از ثبت اطالاعاتتان در سایت بانک مرکزی بلافاصله با شما تماس میگیریم که اخرین کد تایید شش رقمی پیامک شده را برای ما بخوانید همچنین می توانید با نصب نرم افزار کندو روی گوشی اندورید خود کد تایید را برای ما ارسال کنید .

پاسخ داده شده در:

پاسخ

سلام سایت کندو شمارو در بانک مورد نظر ثبت نام کرده و کد رهگیری دریافت کردید. پس از دریافت کد رهگیری شما در صف انتظار بانک قرار میگیرید تعیین شعبه و نوبت دهی توسط بانک مرکزی انجام میگیرد. زمانی که نوبت به شما برسد پیامکی از طرف بانک دریافت میکنید جهت مراجعه به شعبه ی تعیین شده .

پاسخ داده شده در:

پاسخ

سلام با نصب اپلیکیشن کندو روی گوشی اندروید خود هنگام ثبت نام شما در سایت بانک مورد نظر کد تایید شش رقمی مربوطه که از طرف سایت اصلی برای شما پیامک میشود از طریق اپلیکیشن برای ما نیز ارسال می شود در این صورت نیازی به تماس با شما برای دریافت کد تایید نخواهد بود . لینک دانلود http://k10.ir/app.apk

پاسخ داده شده در:

پاسخ

سلام سایت کندو به صورت ۲۴ ساعته و لحظه به لحظه سایت بانک شمارو بررسی میکنه در صورتی که سایت بانک شما باز بشه کد تایید برای شما ارسال خواهد شد و بلافاصله با شما تماس میگیریم جهت ثبت نام شما در بانک مورد نظرتون .

پاسخ داده شده در:

پاسخ

سلام بله سایت کندو ثبت نام وام ازدواج برای بانک تجارت تهران به صورت غیر حضوری انجام میدهد با شماره ی مرکز تماس بگیرید داخلی 218 را شماره گیری بفرمایید برای ثبت نام راهنماییتون میکنیم . شماره ی مرکز: 02191090049

پاسخ داده شده در:

پاسخ

سلام خیر سایت کندو فقط ثبت نام وام ازدواج انجام میدهد صف انتظار و تعیین شعبه ی بانک فقط توسط بانک مرکزی انجام میگیرد .

پاسخ داده شده در:

پاسخ

سلام اولویت ما در ثبت نام تماس می باشد به محض باز شدن بانک زمانی که اقدام به ثبت نام شما در سامانه بانک مرکزی میکنیم کد شش رقمی برای شما ارسال شده و بلافاصله با شما تماس میگیریم که کد تایید را برای ما بخوانید و ثبت نام شوید .

پاسخ داده شده در:

پاسخ

سلام ما در سایت کندو به صورت ۲۴ ساعته سایت بانک شمارو بررسی کرده و به محض باز شدن بانک اقدام به ثبت نام شما میکنیم چنانچه تا به حال کد تایید دریافت نکردید هنوز سایت بانک شما باز نشده برای بررسی ثبت نام شما و اطلاعات بیشتر با شماره ی پشتیبانی کندو تماس بگیرید . شماره ی مرکز: 02191090049

پاسخ داده شده در:

پاسخ

سلام بله شما می توانید از طریق سایت وام ازدواج کندو بعد از پرداخت هزینه ی ثبت نام در صفحه ی تکمیل اطلاعات خود بانک تجارت را انتخاب نموده و گزینه ی غیر حضوری را انتخاب نمایید کندو به محض باز شدن بانک تجارت شمارا در شعبه ی غیر حضوری ثبت نام کرده و کد رهگیری ارسال میکند . شماره ی مرکز: 02191090049

پاسخ داده شده در:

پاسخ

سلام در صورتی که در سایت کندو ثبت نام انجام دادید و هزینه پرداخت کردید ثبت نام شما پیگیری می شود و لحظه به لحظه سایت بانک شمارا چک میکنیم به محض باز شدن بانک بر اساس نوبت ثبت نام شما انجام میشود منتظر تماس ما باشید . شماره ی مرکز: 02191090049

پاسخ داده شده در:

پاسخ

سلام به دلیل بررسی مداوم وضعیت بانک شما در سامانه بانک مرکزی گاهی کد تایید برای شما ارسال میشود که مربوط به ثبت نام و باز شدن بانکتان نیست شما میتوانید در سایت کندو از بخش پیگیری ثبت نام تعداد دفعات بررسی بانک خود را مشاهده نمایید هر زمان که سایت بانک شما باز شود ما با شما تماس میگیریم که اخرین کد تایید را برای ما بخوانید .

پاسخ داده شده در:

پاسخ

سلام ثبت نام شما در بانک مورد نظرتان در حال پیگریست به محض باز شدن بانک شمارا ثبت نام میکنیم و کد رهگیری مربوط به ثبت نامتان را ارسال میکنیم همچنین میتوانید از طریق سایت کندو و بخش پیگیری ثبت نام در کندو از وضعیت ثبت نام خود مطلع شوید جهت دریافت راهنمایی بیشتر با شماره ی پیشتیبانی کندو تماس بگیرید :‌ شماره تماس مجموعه کندو : 02191090049

پاسخ داده شده در:

پاسخ

سلام بعضی از بانک های انتخابی شما متاسفانه سهمیه ی ثبت نام کمی دارد و تایم طولانی تری برای باز شدن نیاز دارد صبور باشید همکاران ما در کندو پیگیر کار شما هستند به محض باز شدن بانک با شما تماس میگیریم .

پاسخ داده شده در:

پاسخ

سلام طبق قوانین سایت کندو امکان عودت وجه وجود ندارد در صورتی که هنوز ثبت نام نشدید منتظر باشید به محض باز شدن بانک با شما تماس میگیریم .

پاسخ داده شده در:

پاسخ

سلام با شماره ی پشتیبانی کندو تماس بگیرید مشکلتون رو حل میکنیم. شماره ی مرکز :‌02191090049

پاسخ داده شده در:

پاسخ

سلام بله هزینه ی ثبت نام هر فرد جدا محاسبه می شود و هزینه ی پرداختی بر اساس بانک انتخابی شما شناور است بستگی به شلوغی یا خلوتی بانکتان دارد .

پاسخ داده شده در:

پاسخ

سلام ساعت پاسخ دهی تلفن پشتیبانی کندو از ساعت 8 صبح الی 14 ظهر و 15 ظهر الی 20 شب می باشد پاسخ گو شما هستیم . شماره مرکز :‌02191090049

پاسخ داده شده در:

پاسخ

سلام در حال حاظر خیر متاسفانه همچین امکانی وجود ندارد باید یک بانک و شعبه را انتخاب کنید به محض باز شدن همان بانک شما کد رهگیری دریافت میکنید . اما می توانید در طول ثبت نام خود قبل ا دریافت کد رهگیری بانک خود را تغییر دهید .

پاسخ داده شده در:

پاسخ

سلام سرعت ثبت نام شما بستگی به استان انتخابی شما دارد بر اساس شلوغی بانک متغیر هست . به محض باز شدن بانک در سایت بانک مرکزی به شما کد رهگیری داده می شود . با مراجعه به سایت کندو و انتخاب بانک و استان مورد نظر خود وضعیت بانک خود را مشاهده کنید. همچنین می توانید با پشتیبانی کندو تماس بگیرید :‌ 02191090049

پاسخ داده شده در:

پاسخ

سلام در صورتی که در سایت کندو ثبت نام انجام دادید و هنوز کد تایید و کد رهگیری دریافت نکردید حتما برای پیگیری با پشتیبانی مرکز تماس بگیرید ممکن است ثبت نام شما خطا داشته باشد که باید رفع شود یا بانک و شعبه ی انتخابی شما ایرادی داشته باشد و ... شماره ی مرکز ‌: 02191090049

پاسخ داده شده در:

پاسخ

سلام بانک تجارت هر بار که باز میشه ظرفیت محدودی برای ثبت نام داره برای تسریع روند ثبت نامتون می توانید با شماره ی پشتیبانی مرکز داخلی 218 تماس بگیرید :‌ 02191090049

پاسخ داده شده در:

پاسخ

سلام کد های ارسال شده برای شما به دلیل بررسی بانک شما در سایت بانک مرکزی می باشد هر زمان که سایت بانکتان باز شود و اقدام به ثبت نام شما بکنیم بلافاصله با شما تماس میگیریم برای دریافت اخرین کد تاییدی که برایتان ارسال کردیم .

پاسخ داده شده در:

پاسخ

سلام به دلیل شلوغی خط ها هست احتمالا لطفا با شماره ی مرکز تماس بگیرید و داخلی 218 را شماره گیری بفرمایید :‌ 02191090049

پاسخ داده شده در:

پاسخ

سلام اگر در سایت کندو ثبت نام کردید باید منتظر باز شدن بانکتان باشید به محض باز شدن بانک مورد نظر شما همکارانم با شما تماس میگیرند برای کسب اطلاعات بیشتر میتوانید به سایت کندو مراجعه کنید و از قسمت پیگیری ثبت نامتان اقدام کنید یا با شماره ی پشتیبانی سایت تماس بگیرید . 02191090049

پاسخ داده شده در:

پاسخ

سلام بله هنگام ثبت نام وقتی سایت بانک شما باز است کد تایید 6 رقمی را پیامک میکنیم و بلافاصله با شما تماس میگیریم به این علت که تایم باز شدن بانک ها مشخص نیست پس شما باید ۲۴ ساعته گوشی خود را در دسترس قرار دهید . همچنین می توانید با نصب نرمافزار کندو روی گوشی اندروید کد های پیامک شده را به طور خودکار برای ما بفرستید . آموزش نصب اپلیکیشن ارسال خودکار کد تایید پیامکی https://r.veblog.ir/news/4

پاسخ داده شده در:

پاسخ

سلام به محض باز شدن بانک مورد نظرتان بر اساس ظرفیت موجود در بانک و طبق نوبت شمارا ثبت نام میکنیم و کد رهگیری برایتان ارسال می شود می توانید از طریق سایت کندو و قسمت پیگیری ثبت نام از وضعیت ثبت نام خود مطلع شوید .

پاسخ داده شده در:

پاسخ

سلام اگر در سایت کندو از طریق پرداخت انلاین هزینه واریز کردید در صورتی که خطا خورده باشید بعد از ۷۲ ساعت به حساب شما برگشت می خورد برای اطلاع از این موضوع باید به بانک مراجعه کرده و پرینت حسابتان را بگیرید و چک کنید .

پاسخ داده شده در:

پاسخ

سلام شما می توانید با نصب کردن اپلیکیشن کندو بر روی گوشی اندروید خود به صورت اتوماتیک کد هارا برای ما ارسال کنید زمانی که اپلیکیشن روی گوشی شما فعال باشد به هنگام ارسال کد 6 رقمی به گوشی شما کد از طریق نرم افزار برای ما نیز ارسال می شود همچنین بلافاصله بعد از ارسال کد برای دریافت ان ما با شما تماس میگیریم . آموزش نصب اپلیکیشن ارسال خودکار کد تایید پیامکی https://r.veblog.ir/news/4 با نصب این برنامه سریعتر ثبت نام می شوید کندو

پاسخ داده شده در:

پاسخ

سلام به دلیل این که طبق روال کندو بانک مورد نظر شما لحظه به لحظه در حال بررسی میباشد به همین دلیل در ابتدای ثبت نامتان چند کد تایید برای شما ارسال خواهد شد هر زمان بانکتان باز بود همکارانم برای دریافت اخرین کد ارسال شده با شما تماس میگیرند .

پاسخ داده شده در:

پاسخ

سلام اگر قصد دارید به صورت غیر حضوری وام خود را دریافت کنید باید شعبه ی غیر حضوری را انتخاب کنید . اگر شعبه ی خاصی مد نظر شماست و قصد دارید حضوری به شعبه مراجعه کنید برای دریافت وام باید شعبه ی حضوری را انتخاب کرده و سپس نام شعبه ی مورد نظر خود را ثبت کنید . تماس جهت ارتباط با پشتیبانی سایت :‌ 02191090049

پاسخ داده شده در:

پاسخ

به محض اینکه بانک مورد نظر شما باز شود جهت ثبت نام با شما تماس میگیریم برای پیگیری ثبت نام خود با شماره ی مرکز تماس بگیرید و داخلی 218 را شماره بگیرید . 02191090049

پاسخ داده شده در:

پاسخ

سلام به دلیل این که ما در سایت کندو به صورت 24 ساعته سایت بانک هارا چک کرده و محض باز شدن بانک مشتری هارا ثبت نام میکنیم احتمالا بانک مورد نظر شما باز نشده و بانک شلوغی هست به طوری که شما در نوبت ثبت نام هستید برای پیگیری ثبت نامتون میتونید با شماره ی مرکز تماس بگیرید 02191090049

پاسخ داده شده در:

پاسخ

سلام در سایت کندو بر اساس نوبت طبق ظرفیتی که بانک دارد ثبت نام انجام می شود و کد رهگیری برای شما ارسال میگردد .

پاسخ داده شده در:

سوالات شخصی کاربران

پاسخ

فقط در صورتی که در ازدواج اول وام ازدواج نگرفته باشید بله تعلق می گیرد.

پاسخ داده شده در:

پاسخ

در حال حاضر که 18 اردیبهشت ماه هستیم هنوز اگر در سایت اصلی ثبت نام کنید وام 10 تومانی به شما تعلق می گیرد.

پاسخ داده شده در:

پاسخ

خیر - همچنان وام 10 میلیون تومانی پرداخت می شود.

پاسخ داده شده در:

پاسخ

لطفا با شماره های پشتیبانی سایت کندو تماس حاصل نمایید.در قسمت تماس با ما موجود می باشد.

پاسخ داده شده در:

پاسخ

هنوز مشخص نیست اما طبق آخرین اظهار نظر یکی از نمایندگان مجلس از تاریخ 1 اردیبهشت احتمالا فعال می گردد.

پاسخ داده شده در:

پاسخ

اطلاعات کارت ملی و شناسنامه به همراه کد ملی همسر، آدرس، کد پستی و تلفن ثابت خودتان را باید داخل فرم ثبت نام وارد نمایید. هچ مدرکی لازم نیست اسکن شود.

پاسخ داده شده در:

پاسخ

اگر از الان ثبت نام کنید به شما وام 15 میلیون تومانی تعلق می گیرد

پاسخ داده شده در:

پاسخ

تا زمانی که مهلت برای دریافت وام دارید که 1 ماه پس از تایید شعبه هست می توانید از همان ثبت نام قبلی استفاده کنید. پس از آن تاریخ باید مجدد ثبت نام کنید

پاسخ داده شده در:

پاسخ

این که چه ضامنی می خواهد باید از خود بانک مورد نظر سوال کنید.اقساط وام ازدواج 5 ساله است که از این مقدار 5 قسط آن کارمزد و 55 قسط آن بابت اقساط است. که حدود 272000 تومان می شود.

پاسخ داده شده در:

پاسخ

تاریخ عقد لازم نیست. خود سیستم به طور خودکار از ثبت احوال تاریخ عقد شما را استعلام می کند.

پاسخ داده شده در:

پاسخ

بله می توانید با مراجعه به سایت وام ازدواج و وارد کردن اطلاعات خود در قسمت ثبت نام متوجه شوید که چه تاریخ عقدی برای شما ثبت شده است.

پاسخ داده شده در:

پاسخ

در حال حاضر ثبت درخواست وام ازدواج برای برخی بانک ها امکان پذیر نیست چرا که این بانک ها در لیست بانک های دارای بودجه در استان مورد نظر نیستند. در ضمن ممکن است در ساعاتی از شبانه روز که شما به سایت مراجعه نمی کنید بانک مورد نظر به لیست بانک های دارای بودجه اضافه شود و بلافاصله از لیست خارج شود و شما متوجه نشوید. به همین دلیل ما جهت رفاه حال شما عزیزان خدمتی را ارایه نموده ایم که از این طریق شما درخواستتان را برای ما ارسال می کنید و ما در اولین فرصت پیش آمده (به محض این که بانک مورد نظر شما به لیست بانک های دارای بودجه اضافه شد) اقدام به ثبت اطلاعات شما در سایت اصلی وام ازدواج و ارسال کد رهگیری برایتان می نماییم . به این ترتیب اگر در ساعاتی که شما به سایت مراجعه نمی کنید نیز بانک مورد نظر به لیست بانک های دارای بودجه در استان شما اضافه شود شما چیزی را از دست نداده اید و ما برای شما درخواستتان را ثبت می کنیم. پس اگر مدت زیادی است که می خواهید تقاضای وام ازدواج بدهید اما به دلیل نبودن بانک مورد نظرتان در لیست بانک های دارای بودجه در استان شما موفق نشده اید، وقت را تلف نکنید و درخواستتان را برای ما ارسال کنید.

پاسخ داده شده در:

پاسخ

بله تعلق میگیرد.

پاسخ داده شده در:

پاسخ

طبق بخش نامه موجود در سایت بانک مرکزی به ازدواج دوم در صورتی که قبلا وام ازدواج نگرفته باشید وام تعلق می گیرد.

پاسخ داده شده در:

پاسخ

باید از بانک بپرسید. فقط در جربان باشید که از مهلت قانونی برای ارایه مدارکتان دیرتر مراجعه نکنید.

پاسخ داده شده در:

پاسخ

بله - محدودیتی در شهر محل دریافت وام ازدواج وجود ندارد اما باید مدرک قابل توجیه اقامتی( محل کار، محل زندگی و ... ) برای آن شهر داشته باشید.

پاسخ داده شده در:

پاسخ

ابتدا باید ثبت نام کنید و سپس مدارک شناسنامه ای خود و ضامنین مورد نیاز را به بانک ارایه دهید. اینکه چه ضامن هایی می خواهد باید از یکی از شعب بانک قصد دریافت وام از آن جا را دارید سوال بفرمایید.

پاسخ داده شده در:

پاسخ

می توانید به سایت اصلی ثبت نام وام ازدواج مراجعه کنید و با زدن مشخصات ایشان اگر وارد توانستید بشید می توانید وام بگیرید در غیر این صورت خیر.

پاسخ داده شده در:

پاسخ

24 ماه از تاریخ عقد

پاسخ داده شده در:

پاسخ

اگر شما و همسرتان هر دو با هم از یک شعبه وام بگیرید 3 ضامن

پاسخ داده شده در:

پاسخ

در سایت ما ثبت نام کنید و به محض باز شدن بانک مسکن ما کارهای ثبت نامتون رو می کنیم و بعد براتون کد رهگیری رو ارسال می کنیم.

پاسخ داده شده در:

پاسخ

بله هیچ مشکلی ندارد و می توانید جداگانه برای دریافت وام اقدام کنید

پاسخ داده شده در:

پاسخ

اگر هنوز تعیین شعبه نشده اید می توانید از طریق سایت اصلی وام ازدواج اقدام به حذف ثبت نام کنید و چنانچه تعیین شعبه شده اید با مراجعه به بانک مربوطه ثبت نام قبلی خود را حذف نمایید

پاسخ داده شده در:

پاسخ

خیر

پاسخ داده شده در:

پاسخ

با مراجعه به یکی از شعب بانک مورد نظر شرایط را بپرسید.

پاسخ داده شده در:

پاسخ

اگر در ازدواج اول وام دریافت نکردید و همچنین از تاریخ ازدواج دوم شما بیش از 2 سال نمی گذرد. بله می توانید دریافت کنید

پاسخ داده شده در:

پاسخ

15 میلیون تومان 5 ساله و تقریبا ماهی 255 هزار تومان

پاسخ داده شده در:

پاسخ

چنانچه اعتبار بانکهای یک استان به پایان رسد و یا صف متقاضیان دریافت وام از بانک مذکور در استان مورد نظر طولانی باشد، ثبت نام متقاضی جدید امکان پذیر نمی باشد. بنا بر این باید زمانی دیگر برای ثبت نام به سامانه مراجعه نمایید و یا بانک دیگری را در سامانه ازدواج را انتخاب کنید.البته می توانید با ثبت نام در سایت وام ازدواج کندو https://vam.kandoocn.com در خواست خود را برای هر بانکی که بخواهید ثبت کنید و ما به محض باز شدن بانک شما ثبت نام شما را دقیقا برای همان بانک و شعبه ای که شما می خواهید انجام می دهیم و کد رهگیری را طریق پیامک برای شما ارسال می کنیم.

پاسخ داده شده در:

پاسخ

چنانچه اعتبار بانکهای یک استان به پایان رسد و یا صف متقاضیان دریافت وام از بانک مذکور در استان مورد نظر طولانی باشد، ثبت نام متقاضی جدید امکان پذیر نمی باشد. بنا بر این باید زمانی دیگر برای ثبت نام به سامانه مراجعه نمایید و یا بانک دیگری را در سامانه ازدواج را انتخاب کنید.البته می توانید با ثبت نام در سایت وام ازدواج کندو https://vam.kandoocn.com/register در خواست خود را برای هر بانکی که بخواهید ثبت کنید و ما به محض باز شدن بانک شما ثبت نام شما را دقیقا برای همان بانک و شعبه ای که شما می خواهید انجام می دهیم و کد رهگیری را طریق پیامک برای شما ارسال می کنیم.

پاسخ داده شده در:

پاسخ

بسته به سیاست بانک مورد نظر شما دارد اما طبق قانون قبول است

پاسخ داده شده در:

پاسخ

بله تمام کسانی که وام خود را دریافت نکرده‌اند به آن‌ها وام 15 میلیونی تعلق می گیرد

پاسخ داده شده در:

پاسخ

بله. چنانچه تا کنون وام ازدواج دریافت نکرده باشید و از تاریخ عقد شما (تاریخی که در شناسنامه ثبت شده ) بیش از دو سال نگذشته باشد به شما تعلق می گیرد و به تعداد بچه‌ها مربوط نمی باشد

پاسخ داده شده در:

پاسخ

بسته به استان مورد نظر شما فرق می کند. با پشتیبانی سایت تماس بگیرید تا به شما پاسخ داده بشه

پاسخ داده شده در:

پاسخ

برگه ثبت نام را از قسمت بازیابی و چاپ کد رهگیری در سایت اصلی پرینت بگیرید.

پاسخ داده شده در:

پاسخ

باید رفع سو کنید چون برای شما استعلام گرفته می شود

پاسخ داده شده در:

پاسخ

خیر - فقط به ازدواج های رسمی که دارای قباله ازدواج هستند تعلق می گیرد.

پاسخ داده شده در:

پاسخ

نه مدارک خاصی نمی خواهد. خود بانک به صورت آنلاین از بنیاد شهید استعلام میگیرد.

پاسخ داده شده در:

پاسخ

برای دریافت وام ازدواج مدارک همسر لازم است

پاسخ داده شده در:

پاسخ

امکان دریافت وام ازدواج را ندارید

پاسخ داده شده در:

پاسخ

بستگی به بانکی که انتخاب می کنید دارد. معمولا 1 هفته تا یک ماه

پاسخ داده شده در:

پاسخ

حتما خود فردا و یا وکیل وی باید حضور داشته باشد

پاسخ داده شده در:

پاسخ

صرفا خود جانبازان، آزادگان و فرزندان آنان و فرزندان شاهد (بدون در نظر گرفتن درصد جانبازی) مشمول ماده 50 قانون جامع خدمات رسانی به ایثارگران می شوند که می باشند.توجه نمایید که مشخصات متقاضیان مشمول که در بالا قید گردیده‌اند حتما باید در یکی از مراکز بنیاد شهید و امور ایثارگران ثبت گردد.ضمنا تعیین وضعیت ایثارگری صرفا از طریق استعلام که در سامانه ازدواج تعبیه شده و توسط کاربران شعب انجام می شود، صورت می پذیرد. لذا معرفی نامه کتبی صادره از بنیاد شهید فاقد هر گونه اعتبار می باشد.

پاسخ داده شده در:

پاسخ

اگر ازدواج دوم باشد و درازدواج اول وام نگرفته باشد هر دو نفر می توانند وام بگیرنداما اگر ازدواج دوم باشد و در ازدواج اول وام گرفته باشد فقط شما می توانید وام بگیرید و همسرتان نمی تواند

پاسخ داده شده در:

پاسخ

مشخص نیست

پاسخ داده شده در:

پاسخ

مشخص نیست. می تونید با مراجعه به سرپرستی بانک مذکور در استان خودتان وضعیت را پیگیری کنید.

پاسخ داده شده در:

پاسخ

بله

پاسخ داده شده در:

پاسخ

بانک موظف به قبول ضامن شما می باشد در صورتی که مشکل اطتعلام نداشته باشد. متاسفانه بعضی بانک ها سنگ اندازی می کنند.

پاسخ داده شده در:

پاسخ

بله شما تا قبل از گرفتم وام ازدواج و در طول مدت دو سالی که وقت دارید هر چند باری که بخواهید می توانید ثبت نام خود را ویرایش کنید

پاسخ داده شده در:

پاسخ

به شعبه مراجعه کنید و از آن ها بخواهید که اطلاعات شما را حذف کنند و دوباره در سایت اصلی خودتان ثبت نام کنید

پاسخ داده شده در:

پاسخ

تاریخ ازدواج به صورت آنلاین از ثبت احوال استعلام می شود و همان تاریخی است که در سند ازدواج درج گردیده. می توانید با وارد کردن اطلاعات خود در قسمت ثبت نام سایت اصلی پس از ورود به فرم تاریخ ازدواج خود را مشاهده کنید

پاسخ داده شده در:

پاسخ

نه الزاما چنین چیزی نیست. اما برخی بانک‌ها این قانون را دارند که حتما ضامن شما حقوق بگیر همان بانک باشد.

پاسخ داده شده در:

پاسخ

بله شما می توانید وام ازدواج دریافت کنید.

پاسخ داده شده در:

پاسخ

بله - اصلا دیگر گزینه غیر نقدی حذف شده است.

پاسخ داده شده در:

پاسخ

مشکلی ندارد. فقط آدرس شما باید نزدیک بانکی که می خواهید از آن وام بگیرید باشد

پاسخ داده شده در:

پاسخ

زمان دقیق باز شدن بانک‌ها مشخص نیست اما می توانید در سایت ما درخواست بدید و به محض باز شدن ما شما را ثبت نام می کنیم

پاسخ داده شده در:

پاسخ

تا زمانی که رفع سوء اثر نکنند نمی توانند وام را بگیرند زیرا بانک استعلام میگیرد.

پاسخ داده شده در:

پاسخ

بله

پاسخ داده شده در:

پاسخ

بله افرادی که کد ملی دارند می توانند برای وام ازدواج اقدام کنند

پاسخ داده شده در:

پاسخ

یک روز پس از ثبت ازدواج در دفاتر ازدواج

پاسخ داده شده در:

پاسخ

باید از بانک بپرسید.

پاسخ داده شده در:

پاسخ

این مورد به این معناس که هیچ بانکی در استان شما در لحظه مراجعه شما به سایت دارای بودجه نیست. می توانید زمان دیگری به سایت مراجعه کنید و یا اینکه ثبت نام خود را به ما بسپارید تا به محض بودجه دار شدن بانک مورد نظرتان شما را ثبت نام کنیم.

پاسخ داده شده در:

پاسخ

خیر - هیچ کس نمی تواند ضامن خودش شود.

پاسخ داده شده در:

پاسخ

می توانید با ثبت نام در سایت وام ازدواج کندو https://vam.kandoocn.com/register در خواست خود را برای هر بانکی که بخواهید ثبت کنید و ما به محض باز شدن بانک شما ثبت نام شما را دقیقا برای همان بانک و شعبه ای که شما می خواهید انجام می دهیم و کد رهگیری را طریق پیامک برای شما ارسال می کنیم.

پاسخ داده شده در:

پاسخ

در سایت اصلی کد ها را با کد ملی خود وارد کنید. با هر کدام وارد شد آن کد رهگیری صحیح می باشد.

پاسخ داده شده در:

پاسخ

خیر مشکلی نیست. اطلعات عقدنامه به صورت انلاین از ثبت احوال دریافت می شود.

پاسخ داده شده در:

پاسخ

حداکثر مهلت دریافت وام ازدواج 24 ماه از تاریخ عقد می باشد.

پاسخ داده شده در:

پاسخ

خیر - وام ازدواج فقط یکبار تعلق می گیرد

پاسخ داده شده در:

پاسخ

شما می توانید از صفحه سایت کدام بانک برای ثبت نام وام ازدواج باز است ؟ به نشانی https://vam.kandoocn.com/which-banks-is-open وضعیت بانک خود را مشاهده کنید. دقت کنید که اگر مدت زیادی است بانک مورد نظرتان باز نشده بهتر است برای ثبت نام در بانکی دیگر اقدام کنید.

پاسخ داده شده در:

پاسخ

می توانید با ثبت نام در سامانه وام ازدواج کندو با سرعت بیشتری وام ازدواج خود را دریافت کنید

پاسخ داده شده در:

پاسخ

بله - محدودیتی در تعداد ثبت نام و حذف وجود ندارد.

پاسخ داده شده در:

پاسخ

به سایت اصلی مراجعه کنید و از قسمت ثبت نام وام ازدواج اطلاعات خود را وارد کنید. اگر خطایی نداد می توانید برای دریافت وام ازدواج اقدام نمایید.

پاسخ داده شده در:

پاسخ

بله تعلق می گیرد

پاسخ داده شده در:

پاسخ

اگر از ازدواج دوم بیش از 2 سال نگذشته باشد. بله تعلق می گیرد.

پاسخ داده شده در:

پاسخ

تا این لحظه یعنی مهر ماه 97 خیر

پاسخ داده شده در:

پاسخ

به قسمت ثبت نام وام ازدواج در سامانه بانک مرکزی مراجعه کنید و اطلاعات ایشان رو بزنید اگر قبلا وام گرفته باشند خطا میدهد.

پاسخ داده شده در:

پاسخ

مشخص نیست و به عوامل مختلفی بستگی دارد.

پاسخ داده شده در:

پاسخ

از قسمت استعلام و چاپ کد رهگیری در سایت اصلی اقدام کنید.

پاسخ داده شده در:

پاسخ

تاریخ وقوع عقد ملاک می باشد

پاسخ داده شده در:

پاسخ

محدودیتی در شهر محل دریافت وام ازدواج وجود ندارد اما باید مدرک قابل توجیه اقامتی( محل کار، محل زندگی و ... ) برای آن شهر داشته باشید.

پاسخ داده شده در:

پاسخ

از قسمت ویرایش ثبت نام سامانه بانک مرکزی به نشانی https://ve.cbi.ir/TasReqEditPrm.aspx مراجعه کنید

پاسخ داده شده در:

پاسخ

اگر تاریخ ازدواجشون الان ثبت شود مشکلی برای دریافت وام نخواهند داشت.

پاسخ داده شده در:

پاسخ

مشکلی ندارد و می توانید تنهایی برای دریافت وام ازدواج اقدام کنید. ثبت نام وام ازدواج به صورت مستقل و جدا از هم می باشد.

پاسخ داده شده در:

پاسخ

خیر

پاسخ داده شده در:

پاسخ

باید از خود بانک سوال بفرمایید.

پاسخ داده شده در:

پاسخ

محدودیتی در شهر محل دریافت وام ازدواج وجود ندارد اما باید مدرک قابل توجیه اقامتی( محل کار، محل زندگی و ... ) برای آن شهر داشته باشید.

پاسخ داده شده در:

پاسخ

تاسفانه امکان ویرایش شماره موبایل وجود ندارد و فقط باید ثبت نام خود را حذف کنید و مجدد اقدام به ثبت نام با شماره موبایل صحیح بکنید.

پاسخ داده شده در:

پاسخ

ایشان باید وامشان را بگیرند و به شما بدهند. به صورت قانونی قابل انتقال نیست.

پاسخ داده شده در:

پاسخ

مشکلی وجود ندارد. ثبت نام قبلی خود را حذف کنید و مجدد برای هر بانکی می خواهید ثبت نام کنید.

پاسخ داده شده در:

پاسخ

می توانید با ثبت نام در سایت وام ازدواج کندو https://vam.kandoocn.com/register در خواست خود را برای هر بانکی که بخواهید ثبت کنید و ما به محض باز شدن بانک شما ثبت نام شما را دقیقا برای همان بانک و شعبه ای که شما می خواهید انجام می دهیم و کد رهگیری را طریق پیامک برای شما ارسال می کنیم.

پاسخ داده شده در:

پاسخ

یکبار

پاسخ داده شده در:

پاسخ

در ساعات اداری مجدد امتحان کنید و چنانچه مشکل رفع نشد با ما تماس بگیرید.

پاسخ داده شده در:

پاسخ

ثبت نام قبلی خود را حذف و مجدد ثبت نام کنید.

پاسخ داده شده در:

پاسخ

به هر یک از زوجین 15 میلیون پرداخت می شود. چنانچه هر یک از زوجین دارای وضعیت ایثارگری باشد 30 میلیون تومان دریافت می کند.

پاسخ داده شده در:

پاسخ

خیر چنین مصوبه ای وجود ندارد.

پاسخ داده شده در:

پاسخ

خیر

پاسخ داده شده در:

پاسخ

خیر - حداکثر مهلت ثبت نام برای وام ازدواج 24 ماه می باشد.

پاسخ داده شده در:

پاسخ

برخی از بانک‌ها کپی کارت ملی همسر را جزء مدارک از شما می خواهند.

پاسخ داده شده در:

پاسخ

نباید بیش از 24 ماه از تاریخ عقد شما گذشته باشد.

پاسخ داده شده در:

پاسخ

اطلاعات خود را در سایت اصلی وارد کنید خود سامانه ثبت احوال تاریخ ازدواج شما را مشخص می کند. چنانچه سال 97 بود می توانید ثبت نام کنید. در غیر اینصورت امکانش نیست

پاسخ داده شده در:

پاسخ

بله کارت ملی همسر باید ارائه شود.

پاسخ داده شده در:

پاسخ

چنانچه از صحت اطلاعات خود طبق کارت ملی اطمینان دارید در ساعات اداری ثبت نام خود را انجام دهید.

پاسخ داده شده در:

پاسخ

خیر

پاسخ داده شده در:

پاسخ

بله. چنانچه در ازدواج قبلی وام نگرفته باشند مشکلی برای دریافت وام ندارند

پاسخ داده شده در:

پاسخ

بله. هر یک از زوجین می توانند برای دریافت وام خود به طور جداگانه اقدام کنند.

پاسخ داده شده در:

پاسخ

اگر از صحت اطلاعات خود اطمینان دارید در ساعات اداری مجدد امتحان کنید.

پاسخ داده شده در:

پاسخ

بله - مستندات سکونت خود را باید به بانک ارائه دهید.

پاسخ داده شده در:

پاسخ

اصلا دریافت وام ازدواج به داشتن یا نداشتن فرزند مربوط نیست. بله اگر ازدواج رسمی بکنید و تاریخ عقد شما تاریخ روز بخورد مشکلی ندارد.

پاسخ داده شده در:

پاسخ

تعیین شعبه زمان مشخصی ندارد و ممکن است 1 روز یا یک ماه یا حتی بیشتر زمان ببرد. باید صبر کنید

پاسخ داده شده در:

پاسخ

برای هر ده میلیو تومان یک ضامن نیاز دارید.

پاسخ داده شده در:

پاسخ

برای دریافت وام ازدواج ارائه کارت ملی همسر الزامی می باشد

پاسخ داده شده در:

پاسخ

بله

پاسخ داده شده در:

پاسخ

به جای شماره شناسنامه عدد 0 رو وارد کنید

پاسخ داده شده در:

پاسخ

اگر کد ملی داشته باشند می توانند وام دریافت کنند. ولی برای دریافت وام شما مشکلی نیست

پاسخ داده شده در:

پاسخ

باید کد ملی شما بررسی شود. از طریق با ما از طریق تماس ارتباط برقرار کنید. اما منطقا باید بتونید وام بگیرید.

پاسخ داده شده در:

پاسخ

برخی بانک‌ها به کسانی که ازدواج اول آن‌ها قبل سال 87 بوده است وام نمی‌دهند. باید شعبه بپرسید و سپس برای دریافت وام اقدام کنید. طبق قانون باید پرداخت کنند

پاسخ داده شده در:

پاسخ

بله می تونید حذف کنید اما چون تعیین شعبه شده اید باید به خود شما برای حذف مراجعه کنید.

پاسخ داده شده در:

پاسخ

باید صبر کنید تا برای شما هم تایید شود

پاسخ داده شده در:

پاسخ

اگر در ازدواج قبلی وام نگرفته باشید و از تاریخ ازدواج جدید شما بیش از 2 سال نگذشته باشد مشکلی برای دریافت وام ندارید

پاسخ داده شده در:

پاسخ

ثبت نام وام ازدواج دو مرحله دارد: 1- دریافت کد رهگیری 2- تعیین شعبه شما اگر کد رهگیری را دریافت کرده‌اید منتظر پیامک تعیین شعبه باشید

پاسخ داده شده در:

پاسخ

بسته به سیاست های بانک انتخابی شما دارد. اما برای دریافت وام ازدواج حداقل 3 ضامن لازم است

پاسخ داده شده در:

پاسخ

اگر همسر شما تابعیت ایران بگیرد و دارای کد ملی شود می توانید هر دو وام بگیرد. اما در غیر اینصورت فقط شما می توانید وام بگیرید.

پاسخ داده شده در:

پاسخ

به هیچ عنوان دیگر نمی توانید وام ازدواجتان را بگیرید

پاسخ داده شده در:

پاسخ

بسته به سیاست های بانکی که می خواهید از اون وام بگیرید دارد. لطفا به یکی از شعب بانک مورد تقاضا مراجعه کرده و سوال بفرمایید.

پاسخ داده شده در:

پاسخ

زمان مشخصی برای ثبت نام وجود ندارد و این مسئله به عوامل مختلفی از جمله بانک و استان شما بستگی دارد. اما شما می توانید از طریق شماره های سایت کندو که در قسمت تماس با ما درج شده زمان تقریبی ثبت نام خود را مطلع شوید.

پاسخ داده شده در:

پاسخ

بله. در صورت داشتن معوقه یا چک برگشتی حتی به بانک های خصوص امکان دریافت وام برای ایشان وجود ندارد اما شما خودتان می توانید وام در یافت کنید

پاسخ داده شده در:

پاسخ

بله تعلق می گیرد. اصلا دریافت وام ازدواج به داشتن و نداشتن فرزند مربوط نمی شود

پاسخ داده شده در:

پاسخ

سلام خیر مدت زمان بازپرداخت برای همه یکسان می باشد

پاسخ داده شده در:

پاسخ

اصلا گرفتن وام ازدواج به داشتن و نداشتن بچه مربوط نمی شود. و شما اگر 2 سال از تاریخ عقد نگذشته باشد می توانید وام ازدواج خود را بگیرید

پاسخ داده شده در:

پاسخ

پس از حذف ثبت نام قبلی بلافاصله می توانید جهت ثبت نام جدید اقدام کنید. دقت کنید برای دریافت وام ازدواج 2 سال از تاریخ عق فرصت دارید

پاسخ داده شده در:

پاسخ

مدت زمان مشخصی ندارد و بسته به بانکی که در آن ثبت نام کرده اید ممکن است از 1 روز الی چند ماه زمان ببرد

پاسخ داده شده در:

پاسخ

بله. چنانچه در ازدواج قبلی خود وام نگرفته باشید و از تاریخ عقد شما در ازدواج جدید بیش از 2 سال نگذشته باشد می توانید وام خود را دریافت کنید

پاسخ داده شده در:

پاسخ

اگر در ازدواج قبلی وام نگرفته باشند بله می توانند. برای بررسی دقیق تر با شماره 02191012187 تماس بگیرید و شماره ملی همسر خود را جهت بررسی اعلام کنید

پاسخ داده شده در:

پاسخ

برای هر یک از زوجین به طور جداگانه واریز می گردد.

پاسخ داده شده در:

پاسخ

بسته به شرایط بانکی دارد که می خواهید از آن وام بگیرید. برخی بانک ها اصلا نیازی به دادن سفته ندارند.

پاسخ داده شده در:

پاسخ

خیر. تنها مبلغی که از تمامی وام های قرض الحسنه کم می شود کارمزد 4 درصدی می باشد

پاسخ داده شده در:

پاسخ

اگر از تاریخ عقدی که در سند ازدواج شما درج شده بیش از دو سال نگذشته باشد. بله

پاسخ داده شده در:

پاسخ

زمان دقیق باز شدن بانک‌ها مشخص نیست اما می توانید در سایت ما درخواست بدید و به محض باز شدن ما شما را ثبت نام می کنیم.

پاسخ داده شده در:

پاسخ

بله. برای هر یک از زوجین مبلغ به حساب خود فرد واریز می گردد

پاسخ داده شده در:

پاسخ

خیر . فقط به افرادی که عقد رسمی کرده باشند و دارای سند ازدواج هستند وام ازدواج پرداخت می شود.

پاسخ داده شده در:

پاسخ

بسته به بانک انتخابی شما متفاوت خواهد بود. می توانید با مراجعه به شما از شرایط ضامنین اگاه شوید. معمولا هر 10م تومان یک ضامن نیاز هست

پاسخ داده شده در:

پاسخ

در حال حاضر که در دی ماه سال 97 هستیم بانک های ملی و سپه بالاترین سرعت را در پرداخت وام ازدواج دارند

پاسخ داده شده در:

پاسخ

سلام خیر امکان دریافت مجدد وام ازدواج برای کسانی که قبلا وام گرفته‌اند وجود ندارد.

پاسخ داده شده در:

پاسخ

این موضوع بسته به سیاست های بانک مورد نظر شما متفاوت است. برخی بانک‌ها قبول می کنند و بسیاری از آن‌ها قبول نمی کنند. لطفا به یکی از شعب بانک مراجعه کرده و این مورد را سوال کنید.

پاسخ داده شده در:

پاسخ

به طور معمول باید 4 ضامن داشته باشید اما باز هم نسبت به سیاست های بانک انتخابی شما متفاوت است و باید با مراجعه به شعبه انتخابی از آن‌ها سوال کنید

پاسخ داده شده در:

پاسخ

کسانی که قسط معوق در سیستم بانکی دارند و یا چک برگشتی امکان دریافت هیچ وامی را ندارند.

پاسخ داده شده در:

پاسخ

بانک انصار در بسیاری از استان‌ها خیلی با فاصله زمانی زیاد به لیست بانک های دارای بودجه می پیوندد. پیشنهاد ما دریافت وام از بانکی دیگر است.

پاسخ داده شده در:

پاسخ

خیر. متاسفانه مدت زمان دریافت وام حداکثر 24 ماه از تاریخ عقد می باشد و به هیچ عنوان قابل تمدید نیست.

پاسخ داده شده در:

پاسخ

بله. چنانچه تا کنون وام ازدواج دریافت نکرده‌اید و از ازدواج جدید شما بیش از 2 سال نگذشته می توانید وام ازدواج خود را دریافت کنید.

پاسخ داده شده در:

پاسخ

بسته به سیاست های بانک های مختلف متفاوت می باشد اما با توجه به ابلاغیه بانک مرکزی به ازای هر 10میلیون تومان بانک 1 ضامن معتبر نیاز است. که تعریف ضامن معتبر نزد بانک های مختلف تفاوت دارد.

پاسخ داده شده در:

پاسخ

بله - محدودیتی در شهر محل دریافت وام ازدواج وجود ندارد اما باید مدرک قابل توجیه اقامتی( محل کار، محل زندگی و ... ) برای آن شهر داشته باشید.

پاسخ داده شده در:

پاسخ

چنانچه قبلا وام ازدواج دریافت نکرده باشید و از ازدواج جدید شما بیش از 24 ماه نگذشته باشد.

پاسخ داده شده در:

پاسخ

بله - محدودیتی در شهر محل دریافت وام ازدواج وجود ندارد اما باید مدرک قابل توجیه اقامتی( محل کار، محل زندگی و ... ) برای آن شهر داشته باشید.

پاسخ داده شده در:

پاسخ

با مراجعه به یکی از شعب سوال بفرمایید. اما ضمانت کسی که وام گرفته به طور قانونی مشکلی ندارد. مگر اینکه ضامن شما برای دریافت وام ازدواجتان همان کسی باشد که شما در وام دیگری ایشان را ضمانت کرده‌اید

پاسخ داده شده در:

پاسخ

بانک مرکزی در این خصوص بخش نامه ای را به بانک‌ها ابلاغ کرده است ولی بانک‌ها به طور سلیقه ای ان را اجرا می کنند. می توانید با مراجعه به یکی از شعب بانک ملی اطلاعات دقیق کسب کنید.

پاسخ داده شده در:

پاسخ

این مورد بستگی به وضعیت بودجه بانک رسالت و استان مورد تقاضای شما دارد و زمان دقیقی برای آن تعیین نشده است.

پاسخ داده شده در:

پاسخ

معمولا بسته به زمانی که درخواست وام را ارسال کرده‌اید و بانک انتخابی این زمان متفاوت خواهد بود. مثلا اگر در ماه های بهمن یا اسفند اقدام به دریافت وام کنید قطعا مدت زمان بیشتری طول خواهد کشید و در ماه میانی سال مدت کمتری.

پاسخ داده شده در:

پاسخ

خیر - مهلت دریافت وام ازدواج 24 ماه از تاریخ عقد می باشد.

پاسخ داده شده در:

پاسخ

مشخص نیست و به بانک و استان انتخاب شما وابسته است.

پاسخ داده شده در:

پاسخ

شما امکان دریافت وام ازدواج را ندارید مهلت دریافت وام ازدواج 24 ماه از تاریخ عقد می باشد

پاسخ داده شده در:

پاسخ

بسته به سیاست بانک دارد اما اکثر بانک ها باید ضامن ساکن همان شهر باشد. می توانید با مراجعه به یکی از شعب بانک مورد تقاضا موضوع را جویا شوید.

پاسخ داده شده در:

پاسخ

بچه دار شدن منافاتی با دریافت وا مازدواج ندارد و شما می توانید وام خود را دریافت کنید.

پاسخ داده شده در:

پاسخ

خیر پس از طلاق امکان دریافت وام ازدواج وجود ندارد.

پاسخ داده شده در:

پاسخ

خیر بانک برای پرداخت استعلام میگیرد و افرادی که بدهی بانکی یا چک برگشتی دارند نمی توانند وام ازدواج دریافت کنند.

پاسخ داده شده در:

پاسخ

خیر

پاسخ داده شده در:

پاسخ

مقداری از مبلغ واریزی بابت کارمزد کسر می گردد

پاسخ داده شده در:

پاسخ

1- زمان تعیین شعبه با توجه به بانک و نفرات در صف متفاوت هست و زمان خاصی ندراه 2- شما 24 ماه از تاریخ عقدتون فرصت دارید وام بگیرید

پاسخ داده شده در:

پاسخ

خیر. برای باز کردن حساب و گرفتن استعلام های بانکی داشتن کارت ملی و سریال آن الزامی می باشد.

پاسخ داده شده در:

پاسخ

خیر. ولی اگر کارمزد را برای شما اقساطی کرده باشند در ابتدای هر سال کارمزد کم می شود که هر سال این مبلغ کاهش پیدا می کند

پاسخ داده شده در:

پاسخ

محدودیتی برای ثبت نام در سایت وام ازدواج از لحاظ تعداد دفعات وجود ندارد.

پاسخ داده شده در:

پاسخ

سلام. بله

پاسخ داده شده در:

پاسخ

باید منتظر تعیین شعبه از سوی سرپرستی بانک مورد نظر باشید. این امر از طریق پیامک به شما اطلاع داده می شود. خود شما هم با مراجعه به سایت می توانید پیگیر باشید.

پاسخ داده شده در:

پاسخ

با 02191012187 تماس حاصل نمایید

پاسخ داده شده در:

پاسخ

به تمامی زوج هایی که از تاریخ عقد آن ها بیش از 2 سال نگذشته است و تا کنون وام خود را دریافت نکرده اند وام 30 میلیونی تعلق می گیرد و فرقی ندارد چه سالی ازدواج کرده باشند.

پاسخ داده شده در:

پاسخ

بله چنانچه وام را هنوز دریافت نکرده اید در هر مرحله ای از ثبت نام که باشید می توانید ثبت نام خود را کنسل یا حذف کنید و پس از اینکه مبلغ جدید تایید شد و امکان ثبت نام برای آن در سایت اصلی وجود داشت مجدد اقدام به ثبت نام کنید

پاسخ داده شده در:

پاسخ

خیر به تاریخ عقد بستگی ندارد. به زمان ثبت نام شما بستگی دارد. یعنی اینکه در زمان اقدام شما برای دریافت وام چه مقدار وام پرداخت می شود.

پاسخ داده شده در:

پاسخ

بله محدودیتی از نظر تعداد دفعات ثبت نام در سایت اصلی وجود ندارد.

پاسخ داده شده در:

پاسخ

به تمامی زوج هایی که از تاریخ عقد آن ها بیش از 2 سال نگذشته است و تا کنون وام خود را دریافت نکرده اند وام 30 میلیونی ازدواج تعلق می گیرد و فرقی ندارد چه سالی ازدواج کرده باشند.

پاسخ داده شده در:

پاسخ

بله. چنانچه بعد از آغاز ثبت نام وام 30 میلیونی اقدام به ثبت نام کنید می توانید این وام را بگیرید.

پاسخ داده شده در:

پاسخ

بله به همسرتان تعلق می گیرد.

پاسخ داده شده در:

پاسخ

خیر - مهلت دریافت وام ازدواج دو سال می باشد

پاسخ داده شده در:

پاسخ

شما نمی توانید وام بگیرید اما همسرتان برای دریافت وام مشکلی ندارند

پاسخ داده شده در:

پاسخ

بله می توانید دریافت کنید.

پاسخ داده شده در:

پاسخ

اگر در ازدواج اول وام دریافت نکرده باشید. ملاک ثبت نام برای وام ازدواج تاریخ عقد ثبت شده در دفترخانه می باشد و اگر از آن تاریخ 24 ماه نگذشته باشد می توانید وام دریافت کنید.

پاسخ داده شده در:

پاسخ

خیر - داشتن کد ملی برای دریافت وام ازدواج الزامی است.

پاسخ داده شده در:

پاسخ

بله چنانچه وام را هنوز دریافت نکرده اید در هر مرحله ای از ثبت نام که باشید می توانید ثبت نام خود را کنسل یا حذف کنید و پس از اینکه مبلغ جدید تایید شد و امکان ثبت نام برای آن در سایت اصلی وجود داشت مجدد اقدام به ثبت نام کنید.

پاسخ داده شده در:

پاسخ

بله چنانچه وام را هنوز دریافت نکرده اید در هر مرحله ای از ثبت نام که باشید می توانید ثبت نام خود را کنسل یا حذف کنید و پس از اینکه مبلغ جدید تایید شد و امکان ثبت نام برای آن در سایت اصلی وجود داشت مجدد اقدام به ثبت نام کنید.

پاسخ داده شده در:

پاسخ

به تمامی زوج هایی که از تاریخ عقد آن ها بیش از 2 سال نگذشته است و تا کنون وام خود را دریافت نکرده اند وام 30 میلیونی ازدواج تعلق می گیرد و فرقی ندارد چه سالی ازدواج کرده باشند.

پاسخ داده شده در:

پاسخ

بله چنانچه وام را هنوز دریافت نکرده اید در هر مرحله ای از ثبت نام که باشید می توانید ثبت نام خود را کنسل یا حذف کنید و پس از اینکه مبلغ جدید تایید شد و امکان ثبت نام برای آن در سایت اصلی وجود داشت مجدد اقدام به ثبت نام کنید.

پاسخ داده شده در:

پاسخ

بله - بله چنانچه وام را هنوز دریافت نکرده اید در هر مرحله ای از ثبت نام که باشید می توانید ثبت نام خود را کنسل یا حذف کنید و پس از اینکه مبلغ جدید تایید شد و امکان ثبت نام برای آن در سایت اصلی وجود داشت مجدد اقدام به ثبت نام کنید.

پاسخ داده شده در:

پاسخ

بله- در هر مرحله ای از ثبت نام که باشید چنانچه وام را هنوز دریافت نکرده اید می توانید ثبت نام خود را کنسل یا حذف کنید و پس از اینکه مبلغ جدید تایید شد و امکان ثبت نام برای آن در سایت اصلی وجود داشت مجدد اقدام به ثبت نام کنید.

پاسخ داده شده در:

پاسخ

بله- در هر مرحله ای از ثبت نام که باشید چنانچه وام را هنوز دریافت نکرده اید می توانید ثبت نام خود را کنسل یا حذف کنید و پس از اینکه مبلغ جدید تایید شد و امکان ثبت نام برای آن در سایت اصلی وجود داشت مجدد اقدام به ثبت نام کنید.

پاسخ داده شده در:

پاسخ

بله - به تمامی زوج هایی که از تاریخ عقد آن ها بیش از 2 سال نگذشته است و تا کنون وام خود را دریافت نکرده اند وام 30 میلیونی ازدواج تعلق می گیرد و فرقی ندارد چه سالی ازدواج کرده باشند.

پاسخ داده شده در:

پاسخ

به تمامی زوج هایی که از تاریخ عقد آن ها بیش از 2 سال نگذشته است و تا کنون وام خود را دریافت نکرده اند وام 30 میلیونی ازدواج تعلق می گیرد و فرقی ندارد چه سالی ازدواج کرده باشند.

پاسخ داده شده در:

پاسخ

چنانچه وام را هنوز دریافت نکرده اید در هر مرحله ای از ثبت نام که باشید می توانید ثبت نام خود را کنسل یا حذف کنید و پس از اینکه مبلغ جدید تایید شد و امکان ثبت نام برای آن در سایت اصلی وجود داشت مجدد اقدام به ثبت نام کنید.

پاسخ داده شده در:

پاسخ

خیر چون از تاریخ عقد شما بیش از 24 ماه گذشته است

پاسخ داده شده در:

پاسخ

بله اگر از تاریخ عقد شما بیش از 24 ماه نگذشته باشد یمی توانید بارها ثبت نام کنید و ثبت نام خود را حذف کنید. در این زمینه محدودیتی وجود ندارد.

پاسخ داده شده در:

پاسخ

به تمامی زوج هایی که از تاریخ عقد آن ها بیش از 2 سال نگذشته است و تا کنون وام خود را دریافت نکرده اند وام تعلق می گیرد و فرقی ندارد چه سالی ازدواج کرده باشند.

پاسخ داده شده در:

پاسخ

امکان ویرایش تاریخ ازدواج وجود ندارد

پاسخ داده شده در:

پاسخ

بله ملاک تاریخ عقد رسمی هست که در سند ازدواج شما ثبت شده . ضمنا داشتن فرزند منافاتی با دریافت وام ازدواج ندارد.

پاسخ داده شده در:

پاسخ

خیر - چون قبلا یکبار وام ازدواج دریافت کردید به شما دیگر وام تعلق نمی گیرد.

پاسخ داده شده در:

پاسخ

تا زمانی که چک برگشتی را رفع اثر نکنید امکان دریافت وام را نخواهید داشت

پاسخ داده شده در:

پاسخ

به تمامی زوج هایی که از تاریخ عقد آن ها بیش از 2 سال نگذشته است و تا کنون وام خود را دریافت نکرده اند وام 30 میلیونی ازدواج تعلق می گیرد و فرقی ندارد چه سالی ازدواج کرده باشند.

پاسخ داده شده در:

پاسخ

به تمامی زوج هایی که از تاریخ عقد آن ها بیش از 2 سال نگذشته است و تا کنون وام خود را دریافت نکرده اند وام 30 میلیونی ازدواج تعلق می گیرد و فرقی ندارد چه سالی ازدواج کرده باشند.

پاسخ داده شده در:

پاسخ

به تمامی زوج هایی که از تاریخ عقد آن ها بیش از 2 سال نگذشته است و تا کنون وام خود را دریافت نکرده اند وام 30 میلیونی ازدواج تعلق می گیرد و فرقی ندارد چه سالی ازدواج کرده باشند.

پاسخ داده شده در:

پاسخ

بله چنانچه بعد اعلام رسمی اقدام به ثبت نام کنید.

پاسخ داده شده در:

پاسخ

به تمامی زوج هایی که از تاریخ عقد آن ها بیش از 2 سال نگذشته است و تا کنون وام خود را دریافت نکرده اند وام 30 میلیونی ازدواج تعلق می گیرد و فرقی ندارد چه سالی ازدواج کرده باشند.

پاسخ داده شده در:

پاسخ

به تمامی زوج هایی که از تاریخ عقد آن ها بیش از 2 سال نگذشته است و تا کنون وام خود را دریافت نکرده اند وام 30 میلیونی ازدواج تعلق می گیرد و فرقی ندارد چه سالی ازدواج کرده باشند.

پاسخ داده شده در:

پاسخ

ثبت نام فعلی خود را حذف کنید و هر موقع وام 30 تومانی شد اقدام به ثبت نام کنید.

پاسخ داده شده در:

پاسخ

باید برای حذف ثبت نام به بانک مراجعه کنید. در صورت موافقت آن ها می توانید ثبت نام را حذف و ÷س از تصویب وام 30 تومانی اقدام به ثبت نام کنید.

پاسخ داده شده در:

پاسخ

حضور خود فرد یا وکیل وی الزامی می باشد.

پاسخ داده شده در:

پاسخ

بله. به تمامی زوج هایی که از تاریخ عقد آن ها بیش از 2 سال نگذشته است و تا کنون وام خود را دریافت نکرده اند وام 30 میلیونی ازدواج تعلق می گیرد و فرقی ندارد چه سالی ازدواج کرده باشند.

پاسخ داده شده در:

پاسخ

بلافاصله به بانک مراجعه کنید و درخواست لغو دریافت وام را بدهید. اگر لغو کنید می توانید بعدا که وام 30 تومانی باز شد اقدام به ثبت نام کنید

پاسخ داده شده در:

پاسخ

خیر - چون شما یکبار وام دریافت کرده اید امکان دریافت مجدد را ندارید

پاسخ داده شده در:

پاسخ

یانک های ملی و صادرات بیش ترین وام را در سال 97 پرداخت کرده اند.

پاسخ داده شده در:

پاسخ

به تمامی زوج هایی که از تاریخ عقد آن ها بیش از 2 سال نگذشته است و تا کنون وام خود را دریافت نکرده اند وام 30 میلیونی ازدواج تعلق می گیرد و فرقی ندارد چه سالی ازدواج کرده باشند.

پاسخ داده شده در:

پاسخ

به تمامی زوج هایی که از تاریخ عقد آن ها بیش از 2 سال نگذشته است و تا کنون وام خود را دریافت نکرده اند وام 30 میلیونی ازدواج تعلق می گیرد و فرقی ندارد چه سالی ازدواج کرده باشند.

پاسخ داده شده در: