ویرایش اطلاعات وام ازدواج

چنانچه قبلا در سایت کندو وام ازدواج خود را ثبت نام کرده باشید می توانید جهت ویرایش اطلاعات یا مشاهده وضعیت خود از این صفحه استفاده کنید.
چنانچه قبلا در سامانه ثبت نام وام ازدواج بانک مرکزی ثبت نام شده اید و کد رهگیری برای شما ارسال شده است یا می خواهید ثبت نام خود را حذف کنید و در سایت کندو ثبت نام کنید می توانید از دکمه های زیر استفاده کنید.

ویرایش اطلاعات در سایت بانک مرکزی حذف ثبت نام قبلی در سایت بانک مرکزی پیگیری تعیین شعبه در سایت اصلی

فرم پیگیری وضعیت ثبت نام

پرسش و پاسخ

سوالات متداول درباره پیگیری وام ازدواج

مدت زمان تعیین شعبه با توجه به بانک انتخابی و استان شما متفاوت است. جهت اطلاع دقیق از مدت زمان تعیین شعبه و اینکه از زمان ثبت نام چقدر طول میکشد تا وام پرداخت گردد می توانید به صفحه زیر مراجعه کنید. زمان تعیین شعبه بانک ها
سلام زمان تعیین شعبه و نوبت دهی شما بر اساس نوبت شما در لیست انتظار بانک مشخص میشود و بانک مرکزی تعیین میکند که چه زمانی به بانک مراجعه کنید . شما می توانید هر روز از طریق سامانه وام ازدواج بانک مرکزی از قسمت مشاهده ی وضعیت با وارد کردن کد رهگیری و کد ملی نوبت خود را در صف انتظار بانک مشاهده کنید .
سلام اگر کد رهگیری دریافت کردید از کافی نت باید منتظر پیامک بانکتان باشید شما در حال حاضر در صف انتظار بانک هستید هر زمان که نوبتتان شود از طرف بانک خود پیامکی دریافت میکنید که تاریخ مراجعه ی شمارا به شعبه مشخص کرده است .
مطالب سایت

آخرین مطالب سایت در رابطه با وام ازدواج

بهترین و بدترین بانک های وام ازدواج - مرداد ۴۰۲
راهنمای نصب اپلیکیشن ارسال خودکار پیامک کد تایید وام ازدواج
اطلاعیه بانک مرکزی در خصوص تعداد افراد موجود در صف وام ازدواج
چه مدت طول میکشد تا وام ازدواج پرداخت شود؟
چه مدارکی برای وام ازدواج لازم است؟