ویرایش اطلاعات وام ازدواج

چنانچه قبلا در سایت کندو وام ازدواج خود را ثبت نام کرده باشید می توانید جهت ویرایش اطلاعات یا مشاهده وضعیت خود از این صفحه استفاده کنید.
چنانچه قبلا در سامانه ثبت نام وام ازدواج بانک مرکزی ثبت نام شده اید و کد رهگیری برای شما ارسال شده است یا می خواهید ثبت نام خود را حذف کنید و در سایت کندو ثبت نام کنید می توانید از دکمه های زیر استفاده کنید.

ویرایش اطلاعات در سایت بانک مرکزی حذف ثبت نام قبلی در سایت بانک مرکزی پیگیری تعیین شعبه در سایت کندو به صورت خودکار پیگیری تعیین شعبه در سایت اصلی

فرم پیگیری وضعیت ثبت نام

پرسش و پاسخ

سوالات متداول درباره پیگیری وام ازدواج

مدت زمان تعیین شعبه با توجه به بانک انتخابی و استان شما متفاوت است. جهت اطلاع دقیق از مدت زمان تعیین شعبه و اینکه از زمان ثبت نام چقدر طول میکشد تا وام پرداخت گردد می توانید به صفحه زیر مراجعه کنید. زمان تعیین شعبه بانک ها
سلام زمان تعیین شعبه و نوبت دهی شما بر اساس نوبت شما در لیست انتظار بانک مشخص میشود و بانک مرکزی تعیین میکند که چه زمانی به بانک مراجعه کنید . شما می توانید هر روز از طریق سامانه وام ازدواج بانک مرکزی از قسمت مشاهده ی وضعیت با وارد کردن کد رهگیری و کد ملی نوبت خود را در صف انتظار بانک مشاهده کنید .
سلام اگر کد رهگیری دریافت کردید از کافی نت باید منتظر پیامک بانکتان باشید شما در حال حاضر در صف انتظار بانک هستید هر زمان که نوبتتان شود از طرف بانک خود پیامکی دریافت میکنید که تاریخ مراجعه ی شمارا به شعبه مشخص کرده است .
سلام تاریخ واریز وام به حساب هر نفر بستگی به تاریخ تعیین شعبه ی فرد دارد و بر اساس تاریخ تعیین شعبه ی شما بانک موظف است وام شمارا پرداخت کرده و به حساب شما واریز کند .
سلام کد رهگیری بر اساس نوبت برای هر فرد ارسال میشود اگر حتی یکی از زوجین پیامک بانک را دریافت کرد باید تا قبل از به اتمام رسیدن تاریخ مراجعه به شعبه تشکیل پرونده بدهد و منتظر پیامک همسر خود نماند .
سلام نوبت دهی رو بانک مرکزی انجام میده و اگر بانک شلوغی ثبت نام کردید میتونید بانکتون رو تغییر بدید یا اینکه منتظر بمونید به نوبت شما برسه .
سلام صف انتظار هر بانک برای تعیین شعبه متفاوت است معمولا بانک های خصوصی سریع تر اقدام به نوبت دهی میکنند با این حال بسته به استان محل زندگی شما وضعیت بانک ها متفاوت است برای اطلاع از سریع ترین بانک ها می توانید به سایت کندو مراجعه کنید یا با شماره ی مرکز تماس بگیرید برای دریافت مشاوره . https://r.veblog.ir/which-banks-lend-sooner شماره ی مرکز: 02191090049
سلام بعد از دریافت کد رهگیری شما در صف انتظار بانک قرار دارید زمانی که نوبت به شما برسد و به بانک معرفی شوید پیامکی جهت اطلاع رسانی از طرف بانک برای شما ارسال می شود و تاریخ مراجعه به بانک را مشخص میکند همچنین می توانید با مراجعه به سایت اصلی وام ازدواج بانک مرکزی در بخش مشاهده ی وضعیت هر روز نوبت خود را چک کنید .
سلام جهت پیگیری پرداخت وامتون می توانید به بازرسی یا سرپرسی بانکتون مراجعه کنید .
مطالب سایت

آخرین مطالب سایت در رابطه با وام ازدواج

بررسی وضعیت وام ازدواج سیستان و بلوچستان آذر ۴۰۲
بهترین و بدترین بانک ایران برای گرفتن وام ازدواج آبان ۴۰۲
بهترین بانک برای وام ازدواج در استان خوزستان آبان ۴۰۲
بهترین بانک برای وام ازدواج در استان تهران مهر ۴۰۲
بهترین و بدترین بانک های وام ازدواج - مرداد ۴۰۲
راهنمای نصب اپلیکیشن ارسال خودکار پیامک کد تایید وام ازدواج
چه مدت طول میکشد تا وام ازدواج واریز شود؟
چه مدارکی برای وام ازدواج لازم است؟