مبلغ وام ازدواج ۱۴۰۲ چقدر است و چه مبلغی به من تعلق می گیرد؟

شما میتوانید با وارد کردن اطلاعات خود از جمله تاریخ تولد و تاریخ ازدواج از اینکه آیا وام ازدواج 1402 به شما تعلق می گیرد یا خیر مطلع شوید.
همچنین اگر وام ازدواج به شما تعلق بگیرد میزان وام ازدواج که بانک به شما باید پرداخت کند نیز برای شما نمایش داده خواهد شد.

فرم دریافت اطلاعات

/ /
/ /
پرسش و پاسخ

سوالات متداول درباره مبلغ وام ازدواج

اقساط وام وام ازدواج ۲۲۰ میلیونی سال ۱۴۰۲ حدود ۱ میلیون و ۸۳۴۰۰۰ تومان میباشد. علاوه بر این وام ازدواج دارای کارمزد ۴ درصد می باشد که این مبلغ به صورت سالیانه محاسبه می گردد. یعنی در اولین قسط هر سال مالی چهار درصد از مبلغ باقی مانده به عنوان کارمزد برداشت می شود. در این وام که بازپرداختش ۱۰ ساله می باشد از شما حدود 48 میلیون و پانصد هزار تومان سود گرفته خواهد شد.
اقساط وام وام ازدواج ۱۸۰ میلیونی سال ۱۴۰۲ حدود ۱ میلیون و ۶۳۶۰۰۰ تومان میباشد. علاوه بر این وام ازدواج دارای کارمزد ۴ درصد می باشد که این مبلغ به صورت سالیانه محاسبه می گردد. یعنی در اولین قسط هر سال مالی چهار درصد از مبلغ باقی مانده به عنوان کارمزد برداشت می شود. در این وام که بازپرداختش ۱۰ ساله می باشد برای مثال اولین قسط کارمزد ۷ میلیون ۲۰۰ هزار تومان، دومین کارمزد ۶.۴۸۰.۰۰۰ تومان، این مبلغ نروزلی میگردد تا اولین قسط سال دهم که ۷۰۰ هزار تومان خواهد بود.
اگر در روز عقد سن شما کمتر از ۲۴ سال و ۱۲ ماه و ۳۰ روز بوده در هر زمانی که بخواهید اقدام به ثبت نام وام ازدواج کنید به شما ۲۲۰ میلیون تومان تعلق می گیرد و اگر در روز عقد ۲۴ سالگی شما به پایان رسیده باشد وام ازدواج ۱۸۰ میلیون تومانی به شما تعلق می گیرد.
اگر در روز عقد سن شما کمتر از ۲۲ سال و ۱۲ ماه و ۳۰ روز سن شما بوده در هر زمانی که بخواهید اقدام به ثبت نام وام ازدواج کنید به شما ۲۲۰ میلیون تومان تعلق می گیرد و اگر در روز عقد ۲۲ سالگی شما به پایان رسیده باشد، وام ازدواج ۱۸۰ میلیون تومانی به شما تعلق می گیرد.
سلام فقط خانوم های زیر 23 سال و اقایون زیر 25 سال شامل وام 220 میلیون می شوند .
برای خانوم ها تا قبل از ۲۳ سالگی مبلغ 220 مییون تومام تعلق میگیرد .
سلام برای زوج های ساکن روستا که متولد دهه شصت هستند و تاریخ عقدشان از 30 خرداد 1402 به بعد هست نفری 500 میلیون تومان تعلق میگیرد .
سلام به خانوم های زیر ۲۳ سال و اقایون زیر ۲۵ سال در زمان عقد . 220 میلیون تومان تعلق میگیرد.
سلام با توجه به سن شما در زمان عقد مبلغ وام مشخص می شود اگر در زمان عقد بالای ۲۵ سال داشتید 180 میلیون تومان به شما تعلق میگرد همچنین درمورد خانوم ها سن عقد اگر بالای 23 سال باشد 180 میلیون و در غیر این صورت 220 میلیون تعلق میگیرد .
سلام بر اساس سن و تاریخ عقد شما چه اقا باشید یا خانوم مبلغ وامی که به شما تعلق میگیرد 180 میلیون تومان است .